Záhradníctvo ABIES

Záhradníctvo ABIES

záhradníctvo

Adresa

Šamorín, 931 01
Labutia 36/18,

Otváracie hodiny

pondelok – piatok: 8:00 – 18:00 sobota: 8:00 – 16:00

nedeľa: zatvorené

Kontakty

Telefón: 031/ 381 2749
Mobil: 0948 877 888
MObil 2: 0948 777 941
E-mail: dreviny@dreviny.sk

Webstránka: www.dreviny.sk/

  • kvalita všetkých rastlín: ujatosť našich rastlín je takmer 100% – každej z nich poskytujeme individuálnu starostlivosť,
  • takmer všetky rastlíny máme zakorené v črepníkoch: môžete ich preto sadiť PO CELÝ ROK!,
  • odborné poradenstvo ku každej rastline: naši šikovní, ochotní a trpezliví profíci Vám radi pomôžu pri výbere rastlín, substrátov a hnojív do Vašej záhrady, na Váš balkón či terasu. (Zvládajú s pokojom, nadhľadom a humorom dokonca aj nerozhodných niekoľko-hodinových váhavcov ako aj tvrdých vyjednáčov, ktorí už pýtajú zľavy keď ešte nevideli tovar :-). Aj po rokoch nám môžete telefonovať, mailovať, či prísť osobne a bezplatne sa u nás poradiť.
  • vypracovanie projektu Vašej záhrady: Váš záhradný projekt Vám vypracujeme tak, aby spĺňal Vaše predstavy a želania – všetko s Vami podrobne prekonzultujeme a zapracujeme Vaše osobné želania. (aj želania Vášho partnera, ak ho pustíte ku slovu :-))
  • výsadba okrasných a ovocných stromov, krov a ďalších rastlín do 14 dní: ak máte záujem o výsadbu rastlín, radi Vám ich vysadíme v priebehu najbližšieho týždňa až dvoch na základe nášho alebo Vášho projektu. Vám zostane úloha už len polievať.
  • dobierková služba stromov, krov, tráv a ruží: ak nemáte čas prísť alebo bývate ďaleko, radi Vám rastliny zašleme na dobierku. Bližšie info nájdete tu: Dobierka

Nahlásenie nesprávnych údajov

Sledujte nás