Inzercia

Ponuka propagácie formou banerov, odkazov a propagačných článkov na on-line portáli chovatelahospo­dar.sk

1) Banerová reklama

Cena sa odvíja od počtu zobrazení banera. Banery sa zobrazujú vo všetkých sekciách portálu (hlavná stránka*, detail článku, fórum, katalóg, atd.). Kampane môžu byť formou banerov: 468×60px, 300×300px, 300×600px, 728×90px a branding/megaboard.

*leaderboard a fullbaner sa na hlavnej stránke nezobrazujú

2) Cielená propagácia formou grafickej reklamy alebo odkazov v článkoch

Grafická reklama a odkazy sú umiestnené priamo v konkrétnom článku podľa výberu klienta. Cena inzercie je nastavená na obdobie jedného roka, počas ktorého je reklama nepretržite zobrazovaná v tele vybraného článku a odvíja sa od čítanosti konkrétneho článku. Obe formy obsahujú aktívny “do follow“ odkaz pozitívne ovplyvňujúci SEO webovej stránky klienta.

  1. Grafická reklama je umiestnená priamo v tele článku (formát 700×200). Pozostáva z obrázka a ľubovoľného textu, ktorý je umiestnený pri obrázku. Oba tieto prvky grafickej reklamy obsahujú hypertextový “do follow” odkaz na cieľovú webovú stránku klienta. Takáto forma reklamy ma okrem pozitívneho vplyvu na SEO aj vysokú mieru preklikov.
  2. Samostatný hypertextový odkaz bez grafickej reklamy je umiestnený do článku podľa želania klienta, no musí korešpondovať s témou článku a nesmie narušiť jeho prirodzenosť.

Odkazy ani grafické reklamy nesmú byť umiestnené do prvých dvoch odsekov článku.

Pri objednávke viac ako 3. cielených reklám (odkazov alebo grafických reklám) poskytujeme 25% zľavu a pri 10 a viac objednávkach 50% zľavu z ceny propagácie. *čítanosť (počet zobrazení) jednotlivých článkov Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

3) Uverejnenie propagačného článku:

Článok je uverejnený na hlavnej stránke portálu, pričom v topovaných pozíciách 1 – 8 zaručujeme uverejnenie minimálne 1 týždeň. Po tomto období článok prejde do archívu článkov, kde ostane dohľadateľný minimálne 5 rokov po uverejnení s možnosťou predĺženia. Článok môže obsahovať max. 3 hypertextové odkazy. Článok je uverejnený aj na fb stránke portálu.

Vyberte si variant, ktorý Vám vyhovuje a v prípade záujmu či otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu.

Kontaktné informácie: Redakcia Tel: +421 908 2494­96 Email: info@chovatelahospodar.sk Chovatelahospo­dar.sk

Sledujte nás