Súťaže

Súťaž o repelentný obojok Scalibor

Súťaž bola ukončená. Výhercovia súťaže sú:

1. Viera K., Kamenica nad Cirochou

2. Marek P. Michalovce

Gratulujeme

 

repelentný obojokRepelentný obojok Scalibor chráni pri nonstop nosení pred kliešťami a komármi až 6 mesiacov. Pri otieraní obojku o srsť a kožu sa uvoľňuje účinná látka, ktorá sa vstrebáva do kože, kde zotrváva a chráni psíka pred útokom parazitov. Navyše, Scalibor je vodeodolný. Dbajte na prevenciu, odmenou pre vás bude zdravie a spokojnosť vášho psíka.

 

 

 

 

 

Stačí ak nám pošlete vaše kontaktné údaje (Meno a telefónne číslo) na emailovú adresu info@chovatelahospodar.sk (do predmetu správy  vložte slovo „súťaž“) a my vás zaradíme do žrebovania. 

 
Podmienky súťaže o repelentný obojok Scalibor
 
1. Súťaže sa môžu zúčastniť len občania SR, bez vekového obmedzenia. Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci súhlas s podmienkami súťaže a s tým, že prevádzkovaťeľ súťaže je oprávnený uverejniť mená výhercov na webovej stránke prevádzkovateľa. Účasťou v súťaži každý účastník potvrdzuje, že je oboznámený so všetkými právami, ktoré vyplývajú zo zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, t. j. najmä s tým, že poskytovanie údajov je dobrovoľné, že má právo k ich prístupu ako aj so všetkými ďalšími právami vyplývajúcimi z tohto zákona
2. Prevádzkovateľom súťaže je online portál Chovateľahospo­dár.sk. 
3. Súťaž bude prebiehať v termíne od 10.4. do 15.5. 2019.
4. Podmienkou zapojenia sa do súťaže je zaslanie kontaktných údajov (Meno a telefónne číslo) na emailovú adresu info@chovatelahospodar.sk (do predmetu správy  vložte slovo „súťaž“)
5. Zo všetkých registrácií bude po ukončení súťaže vyžrebovaný jeden výherca, ktorý získa repelentný obojok Scalibor. Výherca bude upovedomený e-mailom odoslaným najneskôr do 21 pracovných dní od žrebovania.
6. Prevádzkovateľ súťaže si vyhradzuje právo upraviť pravidlá a podmienky súťaže v závislosti od prípadných zmien. Súťažiaci svojou účasťou súhlasia so zverejnením svojich osobných údajov a usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na využívanie a publikovanie informácií z tejto súťaže vrátane mien výhercov a to i bez ich súhlasu a bez finančných náhrad.

Sledujte nás