Inzercia

Vážení klienti,

Na stánkach magazínu chovatel a hospodár, Vám ponúkame možnosť cielenej online propagácie Vašich spoločností a produktov. Našimi nosnými témami sú záhrada a chov domácich zvierat, pričom nám záleží na kvalite našich príspevkov, o čom sa môžete sami presvedčiť.

Všetky formy online propagácie, ktoré ponúkame môžu byť cielené na konkrétnu tému alebo zameranie, čím si môžete zabezpečiť efektívnu reklamu. Na výber máte hneď niekoľko možností: 

1) Cielená propagácia formou grafickej reklamy alebo odkazov v článkoch

Grafická reklama alebo odkazy sú umiestnené priamo v konkrétnom článku podľa výberu klienta. Cena inzercie je nastavená na obdobie jedného roka, počas ktorého je reklama nepretržite zobrazovaná v tele vybraného článku.  Obe formy obsahujú aktívny “do follow“ odkaz pozitívne ovplyvňujúci SEO webovej stránky klienta. 

A) Samostatný hypertextový odkaz bez grafickej reklamy je umiestnený do článku podľa želania klienta, no musí korešpondovať s témou článku a nesmie narušiť jeho prirodzenosť. Klient si môže vybrať kľúčové slová textu odkazu.  

B) Grafická reklama je umiestnená priamo v tele článku (formát 700×200). Pozostáva z obrázka a ľubovoľného textu, ktorý je umiestnený pri obrázku. Oba tieto prvky grafickej reklamy obsahujú hypertextový “do follow” odkaz na cieľovú webovú stránku klienta. Grafická reklama má okrem pozitívneho vplyvu na SEO aj vysokú mieru preklikov. Odkazy ani grafické reklamy nesmú byť umiestnené do prvých dvoch odsekov článku.

SEO cielená online reklama

Náhľady cielenej propagácie formou grafickej reklamy a odkazov v článkoch nájdete nižšie v prílohe č.1.

2) Banerová reklama

Cena sa odvíja od počtu zobrazení banera. V ponuke je uvedená cena za 1 000 zobrazení – CPT (v prípade záujmu je možné nastaviť pre klienta aj cenu za klik – PPC). Banery sa zobrazujú vo všetkých sekciách portálu (homepage*, detail článku, fórum, katalóg, atd.), prípadne môžu byť zacielené len na vybrané články alebo témy. Kampane môžu byť formou banerov:  468×60px, 300­×300px,  300×600px, 728×90px a branding/me­gaboard.

online reklama chov zvierat a záhrada

                      *leaderboard a fullbaner sa na hlavnej stránke nezobrazujú

Náhľady banerov nájdete nižšie v prílohe č.2.

3) Uverejnenie propagačného článku: 

Článok je uverejnený na hlavnej stránke portálu, pričom v topovaných pozíciách 1 – 8 zaručujeme uverejnenie minimálne 1 týždeň. Po tomto období článok prejde do archívu článkov, kde ostane dohľadateľný minimálne 5 rokov po uverejnení s možnosťou predĺženia. Článok môže obsahovať max. 3 hypertextové odkazy. Článok je uverejnený aj na fb stránke portálu. Vyberte si variant, ktorý Vám vyhovuje a v prípade záujmu či otázok nás neváhajte kontaktovať.

PR články

Príloha č.1 Náhľad detailu cielenej grafickej a textovej (odkaz) propagácie v tele článku

cielená online propagácia so SEO

 

Príloha č.2: Náhľad  zobrazenia banerov v detaile článku

online bannery leaderboard, square, fullbanner

 

Náhľad  zobrazenia banerov-brandingu na hlavnej stránke

online reklama branding

Náhľad  zobrazenia banera-megaboardu na hlavnej stránke

online propagácia megaboard

 

Tešíme sa na spoluprácu.

 

Kontaktné informácie:

Redakcia Tel: +421 908 249496

Email: info@chovatelahospodar.sk

Chovatelahospo­dar.sk