Tipy od partnerov

výbava záhradkára

5 vecí, ktoré by nemali chýbať vo výbave záhradkára

Sponzorované: Pýtate sa sami seba, čo všetko by ste si mali zaobstarať do novej záhradky? Trh je preplnený rôznymi produktami, no ktoré si vybrať na začiatok? My vám v článku zhrnieme tie, ktoré by vám skutočne v záhrade nemali chýbať.

Viac

Ako by mal vyzerať ideálny byt pre štvorčlennú domácnosť?

Sponzorované: Chystáte sa ako mladý manželský pár založiť rodinu a ste vo fáze hľadania vlastného bývania? Pomôžeme vám sformovať si predstavu o tom, čo by mal byt pre rodinu s dvoma deťmi spĺňať.

Viac

Praktické tipy, ako pripraviť pôdu na bohatú úrodu

Sponzorované: Mnohí z nás majú v dnešnej náročnej dobe veľmi veľa dôvodov na to, aby považovali obrábanie vlastnej pôdy za jeden z najlepších spôsobov sebestačnosti.

Viac
Príprava domácnosti pre šteniatka

Ako pripraviť domácnosť na príchod šteniatka

Sponzorované: Rozhodli ste sa, že si zaobstaráte nového člena rodiny? Predtým, ako si prinesiete domov vytúžené šteniatko, je potrebné sa naň dostatočne pripraviť.

Viac
pomôcky do záhrady

5 šikovných pomôcok, ktoré vám uľahčia prácu v záhrade

Sponzorované: Dovolenkové leto je za nami, no kto povedal, že za príjemnými miestami musíme len cestovať? Každý, kto má záhradu, vie, že sa v nej dá zrelaxovať a odreagovať od každodenného zhonu.

Viac
povinnosti pri stavbe záhradného domčeka

Na čo treba myslieť pri stavbe záhradného domčeka

Sponzorované: Zatúžili ste po vlastnom záhradnom domčeku alebo chatky, no obávate sa množstva byrokracie a náročných stavebných prác? Postaviť malú stavbu na záhrade sa dá aj pomerne jednoducho.

Viac
domáce sušenie ovocia

4 druhy ovocia, ktoré sú vhodné na domáce sušenie

Sponzorované: Viete, že mnohé sušené pochúťky si hravo zvládnete pripraviť aj sami doma? A to aj bez toho, aby ste si museli kupovať sušičku na ovocie.

Viac
jesenné upratovanie záhrady

Jesenné upratovanie záhrady vo veľkom štýle

Sponzorované: Trávnik je pýchou každého záhradkára, ktorý sa snaží mať svoju záhradu v dobrom stave. Trávnik je tá časť dvora alebo záhrady, ktorú si všimne každý na prvý pohľad.

Viac