Tipy od partnerov

domáce sušenie ovocia

4 druhy ovocia, ktoré sú vhodné na domáce sušenie

Sponzorované: Viete, že mnohé sušené pochúťky si hravo zvládnete pripraviť aj sami doma? A to aj bez toho, aby ste si museli kupovať sušičku na ovocie.

Viac
jesenné upratovanie záhrady

Jesenné upratovanie záhrady vo veľkom štýle

Sponzorované: Trávnik je pýchou každého záhradkára, ktorý sa snaží mať svoju záhradu v dobrom stave. Trávnik je tá časť dvora alebo záhrady, ktorú si všimne každý na prvý pohľad.

Viac
tipli cashback

3 tipy pre najvýhodnejšie nakupovanie

Sponzorované: Prečítajte si 3 tipy, ako môžete odteraz nakupovať oveľa lacnejšie. Vďaka Tipli budú vaše nákupy na internete a v kamenných obchodoch vždy výhodné.

Viac
zľavové letáky kaufino

Kaufino: Ako môže byť každý nákup výhodnejší

Sponzorované: Ako môže byť každý nákup výhodnejší? Odpoveďou je Kaufino. Kaufino je internetová stránka, s ktorou budete mať informácie o všetkých zľavách v obchodoch na jednom mieste. Vďaka tomu zaručene nakúpite vždy najvýhodnejšie.

Viac
ako na prírodnú kozmetiku

Prírodná kozmetika: žiť vo veľkom štýle s Health&Organic

Sponzorované: Mnoho žien už asi čelilo problému, keď krém, ktorý pokožku vždy dokonale vyživoval, v určitom okamihu prestal poskytovať rovnaké výsledky.

Viac
záhradné náradie

5 tipov, ako si v lete skrášliť záhradu

Sponzorované: Leto je tu a záhrada volá po každoročnej údržbe. Ak ste sa do nej nepustili hneď po zime, na začiatku leta je najvyšší čas. Prinášame vám 5 tipov ako ľahko a rýchlo záhradu skrášliť, aby ste si v nej mohli naplno užiť nasledujúce slnečné dni

Viac
ponuka sústruhov na heureka.sk

Čo by nemalo chýbať v dielni žiadneho kutila?

Sponzorované: Občas sa kutilom stane každý. Či už je potrebné navŕtať dierky do dvierok, opraviť niečo alebo len tak tvoriť. Nech ste kutil telom aj dušou alebo len ten príležitostný, je niekoľko vecí, ktoré by nemali chýbať v žiadnej dielni. Ktoré to sú?

Viac
záhradné chatky

Čo zaručene nesmie chýbať v poriadnej záhrade?

Sponzorovaný článok - Ste vášnivým záhradkárom? Alebo milujete dokonalý oddych v príjemnom prostredí?

Viac