Traktory Branson exkluzívne na Slovensku

Inzercia - Kvalitné stroje priamo z výrobného závodu, bez sprostredkovateľov a medziskladov, za veľmi zaujímavé ceny

Predstavujeme vám portfólio všestranných traktorov značky Branson, ktoré na Slovensko dováža rodinná spoločnosť Kocht s.r.o. Samozrejmosťou je aj bohatá ponuka príslušenstva, doplnkových služieb, ako aj záručného a pozáručného servisu, a to všetko za skvelé ceny! Nech sa páči, začíname!

Malý, väčší, najväčší

Z ponuky traktorov Branson si vyberie určite každý, kto to so svojou záhradou alebo aj väčším hospodárstvom myslí aspoň trochu vážne. Rozhodovať sa môžete nielen podľa samotného výkonu vozidla, ale určujúcim pre vás môže byť aj typ prevodovky alebo kompatibilita s dodatkovým príslušenstvom.

malé traktory branson
Malý traktor
stredné traktory branson
Stredný traktor

Malé traktory s výkonom do 19 HP oceníte najmä vo vašej záhrade na kosenie trávy alebo drobné presuny materiálu. Tieto traktory zároveň nie sú určené na jazdu po cestných komunikáciách. Stredné traktory s výkonom do 35 HP môžete vziať aj do vášho vinohradu alebo na menšie pole a mať tak šikovného pomocníka pri spracovaní a zbere úrody. Napokon, veľké traktory s výkonom 47 a viac kW využijete aj v komunálnych službách pre vašu obec alebo mesto. Hravo k ním totiž pripojíte radlicu na sneh alebo zametač.

Rovnako tak, môžete ľahko demontovať aj lyžicu na čelnom nakladači a zameniť ju napríklad za paletizačné vidly alebo už vyššie spomínaný snežný pluh či zametač.

veľké traktory branson
Veľký traktor

Všetky traktory Branson sú štandardne dodávané s čelným nakladačom alebo zadným trojbodovým návesom, ktorý slúži na pripojenie rôznych malých či väčších prístrojov, vďaka ktorým sa premení váš traktor na celoročné priemyselné vozidlo. Z naozaj pestrej ponuky môžeme spomenúť napríklad mulčovač na efektívne kosenie trávy, rotavátor na kyprenie pôdy, podkop, pôdny vrták, ale aj zberač trávy alebo klasická vlečka. Rovnako tak, môžete demontovať aj čelný nakladač a zameniť ho napríklad za paletizačné vidly alebo už vyššie spomínaný snežný pluh či zametač.

mulčovač na traktor
Bočný mulčovač
lyžica na traktor
Podkop
vlečky na traktor
Vlečka

Traktory Branson až do vašej stodoly

Spoločnosť Kocht s.r.o. je exkluzívnym dodávateľom traktorov značky Branson na Slovensku, pričom ďalšou krajinou, v ktorej má táto značka azda najsilnejšie zastúpenie, je Nemecko. Samozrejmosťou je aj mobilný záručný a pozáručný servis, vďaka ktorému príde rýchla pomoc až k vám domov.

Snahou spoločnosti Kocht je ponúkať svoje traktory za čo najvýhodnejšie ceny, a zároveň mať blízko ku svojim zákazníkom. Miesto štandardnej obhliadky v kamennej predajni, si môžete vášho nového pomocníka v hospodárstve objednať cez web a váš nový traktor vám dovezú priamo až k vám domov na bezplatné vyskúšanie. Až následne sa rozhodnete, či si ho necháte alebo ho vymeníte za väčšieho súrodenca.

V prípade, že je pre vás kúpa traktora finančne náročnejšou operáciou, tak môžete využiť aj rozšírené možnosti financovania v podobe leasingu a rozložiť si jeho splácanie na 3 až 5 rokov.

Podobné témy


Ochrana kmeňov ovocných stromov vápenným náterom

Ochrana kmeňov ovocných stromov vápenným náterom

Na kmeňoch ovocných stromov sa zvyknú vytvárať takzvané mrazové trhliny, ktoré znižujú životnosť stromov ako aj ich úrodnosť. Takýmto nepríjemnostiam sa dá ľahko predísť vďaka jednoduchému receptu našich starých otcov - natretím kmeňov vápenným mliekom.

Sledujte nás